Prezentacja

 

Szanowni Państwo,

Nasze biuro księgowe NOTA istnieje od stycznia 1995 roku i  świadczy pełny zakres usług księgowych, rozliczeń podatkowych i rozliczeń z ZUS dla małych i średnich firm, w każdej formie organizacyjno-prawnej, dla dużych firm proponuje indywidualny zakres usług i indywidualne formy współpracy.

Naszym celem było i jest ułatwienie Klientom poruszać się w gąszczu zmiennych i często niejasnych przepisów podatkowych a przede wszystkim odciążenie ich od codziennych, żmudnych czynności koniecznych do rozliczeń z Fiskusem i prowadzeniem ich spraw w taki sposób, aby w trakcie prowadzenia działalności nie byli zmuszeni do kontaktów z urzędami skarbowymi.
Doradzamy w przygotowaniu projektów finansowanych z funduszy unijnych, sporządzamy biznes plany i wnioski kredytowe. Przygotowujemy plany przekształcenia firm z myślą o ich dalszym rozwoju.

Nasze  usługi  wzbogacane są o wartość dodaną w postaci naszej wiedzy i doświadczenia z którą dzielimy się z Państwem a która pozwala optymalizować  i jest w stanie zapewnić  bezpieczeństwo prowadzonej przez Państwa działalności . Jak Państwo zapoznacie się z nasza ofertą cenową to stwierdzicie,  że należą one  do jednych tańszych.
Zatem jeśli cenicie sobie Państwo profesjonalizm, wiedzę, doświadczenie i preferujecie bezpieczeństwo, dyskrecje  i własny spokój to NOTA jest wstanie to  Państwu zapewnić  i  ta nasza  oferta skierowana jest  właśnie do Państwa.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Tadeusz Puchalski